Právě se nacházíte: IP kamery > PoE Switche > injektor PoE (sada)
DWL-P200 injektor PoE (sada)

   injektor PoE (sada)

Doba dodání do 5 dnů

Cena 1104.13 Kč bez DPH
Cena 1336 Kč s DPH


Adaptér pro napájení přes Ethernet (PoE) DWL-P200 je možné použít pro napájení dohlížecích kamer a bezdrátových LAN zařízení, jako jsou přístupové body, mosty a směrovače. Umožňuje přenášet proud pro napájení zařízení přes ethernetový síťový kabel a odstraňuje tak nutnost připojit napájecí zdroj přímo k zařízení. DWL-P200 podporuje zařízení se stejnosměrným napájecím napětím 5 V a 12 V. Potřebné napětí se nastavuje přepínačem.

Usnadnění instalace
Napájení přes Ethernet umožňuje nainstalovat bezdrátové LAN zařízení a dohlížecí kameru na místa, jako je střecha budovy nebo strop místnosti, kde není snadno dostupný přívod elektřiny. Cílem je zvýšit možnosti využití kamery a bezdrátové LAN pro zajištění konektivity bez ohledu na vzdálenost od elektrické zásuvky.

Přenos dat a napájecího napětí po stejném síťovém kabelu
U standardního UTP kabelu kategorie 5 se pro přenos ethernetových dat používají jen dva páry vodičů (kontakty 1, 2, 3 a 6). Napájení přes Ethernet využívá nepoužitých kontaktů zbývajících párů vodičů v kabelu. Díky tomu může nyní obyčejný kabel kategorie 5 přenášet zároveň ethernetová data i napájecí napětí. Účelem je připojit vzdálené zařízení k napájení i k Ethernetu přes jediný kabel kategorie 5.

Základní jednotka a koncová jednotka
DWL-P200 obsahuje základní jednotku a koncovou jednotku. Základní jednotka umožňuje připojení k počítačové síti a přivádí také stejnosměrné napětí z napájecího adaptéru, zapojeného do elektrické zásuvky, do nepoužívaných vodičů (kontakty 4, 5, 7 a 8) na jednom konci propojovacího kabelu. Na druhém konci rozděluje koncová jednotka data a napájení. Datové signály pokračují v cestě do připojovaného zařízení, zatímco napájení se vede do napájecího konektoru zařízení.

* Umožňuje stejnosměrné napájení bezdrátových LAN zařízení přes stávající kabel kategorie 5
* Snižuje náklady a usnadňuje instalaci
* Transformuje střídavé napětí z elektrické zásuvky na nízké stejnosměrné napětí
* 1 základní jednotka a 1 koncová jednotka umožňují napájet 1 bezdrátové zařízení
* Chrání bezdrátové zařízení před možnými napěťovými rázy
* Podporuje stejnosměrné napájecí napětí 5 V i 12 V (volitelné přepínačem)

 Fotogalerie

 Dotaz na prodavače


Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit.
*
*

Kód:       *


Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010

Nejlevnější bezpečnostní kamery. Levé bezpečnostní kamery, barevné bezpečnostní kamery, ekonomické kamery, kamerové systémy.