Právě se nacházíte: Kamerové systémy > HDD pro záznamová zařízení > Pevný disk Green 1TB
LHDD-1 Pevný disk Green 1TB

   Pevný disk Green 1TB

Doba dodání do 5 dnů

Cena 1942.15 Kč bez DPH
Cena 2350 Kč s DPH


pevný disk, HDD, 3.5", SATAIII/600, 1TB, 5400ot./min., 16MB cache, navrženo pro tichý a energeticky úsporný nonstop provoz, ideální pro použití v AV zařízeních

Nepřetržitá a dokonalá spolehlivost
Tyto disky jsou navrženy tak, aby vydržely v nepřetržitém provozu streamovat digitální zvuk/video, například v zařízeních PVR, DVR a rekordérech kamerových systémů.

Nižší spotřeba energie
Ve srovnání s konkurenčními disky snížila společnost WD spotřebu až o 40 procent, a to díky kombinaci svých technologií IntelliSeek, IntelliPark a IntelliPower.

SilkStream
SilkStream je optimalizován pro bezproblémové a plynulé přehrávání digitálního videa ve vysokém rozlišení HD, a to až ve 12 simultánních datových tocích. SilkStream je kompatibilní s příkazy streamování ATA, aby tak uživatelé spotřební elektroniky mohli využít funkce, jako je standardní ovládání streamování a obnova chyb.

Preemptive Wear Leveling (PWL)
Raménko disku v pravidelných intervalech „přejede“ přes celou plotnu, aby tak nedocházelo k nerovnoměrnému opotřebování povrchu ploten, což je v aplikacích pracujících s toky audio/videozáznamů poměrně běžné.

Technologie IntelliPark
Poskytuje nižší spotřebu díky automatickému odstavení hlav při nečinnosti s cílem snížit aerodynamický odpor.

Dlouhodobá spolehlivost
Tyto disky byly navrženy pro dlouhou životnost v prostředích vyznačujících se vysokou teplotou a nepřetržitým streamováním audio/videozáznamů, jako jsou PVR/DVR, DVR rekordéry a kamerové bezpečnostní systémy.

 Fotogalerie

 Dotaz na prodavače


Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit.
*
*

Kód:       *


Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010

Nejlevnější bezpečnostní kamery. Levé bezpečnostní kamery, barevné bezpečnostní kamery, ekonomické kamery, kamerové systémy.